Emília Hančová

CEO, konateľ
0901 770 333

Expert na poradenstvo v oblasti developerských rezidenčných projektov

Skúsená profesionálka, ktorá disponuje rozsiahlymi znalosťami a praxou v oblasti developerských rezidenčných projektov. Jej pôsobenie sa momentálne koncentruje na regióny Košice a Prešov, avšak svoje služby ponúka aj v ostatných častiach Slovenska.

Od začiatku svojej kariéry sa venuje oblasti nehnuteľností. Svoju cestu započala v bankovníctve s hypotekárnym financovaním, neskôr pôsobila v medzinárodných spoločnostiach zameraných na zahraničné investície a realitný segment. V posledných rokoch pracovala v developerských spoločnostiach, kde sa venovala nastavovaniu procesov, marketingu a predaju rezidenčných nehnuteľností.

Vďaka bohatým skúsenostiam vám táto expertka môže ponúknuť komplexné poradenstvo v oblasti developerských rezidenčných projektov. Jej asistencia zahŕňa celý proces od financovania a plánovania až po realizáciu a predaj vašich nehnuteľností. Jej cieľom je úspešná realizácia vašich projektov a maximálna spokojnosť vašich klientov.

Hľadáte nový byt, apartmán, dom, nové bývanie alebo prenájom?

Všetci naši makléri

Realitná kancelária

PODPORA PREDAJA

Maklér

Predaj a hypotéky

Zuzana Pápay

zuzana.papay@hpartners.sk
0905 956 998

Office manažér

Predaj a marketing

Kiara Knoteková

kiara.knotekova@hpartners.sk
0911 722 929

Externý právnik

Realitné právo,
autorizácia zmlúv

Mgr. Pavol Kiss

advokad.kiss@gmail.com
0911 078 577

Externý právnik

Realitné právo,
autorizácia zmlúv

JUDr. Tomáš Zaleta

tomas.zaleta@gmail.com
0948 911 003

H&PARTNERS je realitnou kanceláriou s dlhoročnými skúsenosťami. Na trhu pôsobíme od roku 2015 a našim lokálnym zameraním v rámci Východného Slovenska sú mestá Košice, Prešov a Vysoké Tatry.