Emília Hančová

CEO, konateľ
0901 770 333

Špecialistka na poradenstvo pre developerské rezidenčné projekty. V súčasnosti posobí najmä v Košiciach a Prešove. Od začiatku svojho profesijného pôsobenia bola a je Milkina práca spojená s nehnuteľnosťami a to počnúc pracovnými skúsenosťami z hypotekárneho financovania v bankovníctve…

Oliver Ferencz

SENIOR MAKLÉR
0908 455 559

Dlhoročné skúsenosti v obchodnej sfére sa rozhodol preniesť do sveta nehnuteľnosti. Oliver nadšene pomáha svojim klientom, ktorí kupujú nehnuteľnosť po prvýkrát alebo aj skúseným investorom. Je schopný ponúknuť odborné a užitočné poradenstvo so zameraním na ich individuálne ciele.

Jaroslava Grešová

MAKLÉR
0903 512 378

10 rokov obchodných skúseností v rôznych oblastiach. Miluje obchod, stretávanie sa s ľuďmi a budovanie vzťahov. Dôležitá je pre ňu dôvera a istota klienta. Vníma potrebu vypočuť klienta a doviesť proces k úspešnému koncu. Vo voľnom čase sa venovala nehnuteľnostiam a realitnému trhu. Spojila vášeň pre obchod s realitným svetom. Cieľom je spokojný klient a komplexný servis s právnou istotou.

Emma Knoteková

MAKLÉR
0911 722 928

Po ukončení štúdia biznisu a podnikania na Ekonomickej univerzite s nadšením vstúpila do realitnej sféry. Vďaka skúsenostiam z developerských projektov ako Povrazy v Košiciach sa utvrdila v tom, že realitná sféra je pre ňu to pravé. Klienti sa na ňu s dôverou obracajú vďaka jej cieľavedomému, učenlivému a flexibilnému prístupu, ktorý zaručuje úspešné dovedenie každého predaja a kúpy nehnuteľnosti k úspešnému koncu.

PODPORA PREDAJA

Maklér

Predaj a hypotéky

Zuzana Pápay

zuzana.papay@hpartners.sk
0905 956 998

Office manažér

Predaj a marketing

Kiara Knoteková

kiara.knotekova@hpartners.sk
0911 722 929

Externý právnik

Realitné právo,
autorizácia zmlúv

Mgr. Pavol Kiss

advokad.kiss@gmail.com
0911 078 577

Externý právnik

Realitné právo,
autorizácia zmlúv

JUDr. Tomáš Zaleta

tomas.zaleta@gmail.com
0948 911 003
O REALITNEJ KANCELÁRII
Realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry

Príďte k nám na teplú kávu

Pripravíme Vám tú najlepšiu kávu na spríjemnenie výberu vášho nového bývania

H&PARTNERS je realitnou kanceláriou s dlhoročnými skúsenosťami. Na trhu pôsobíme od roku 2015 a našim lokálnym zameraním v rámci Východného Slovenska sú mestá Košice, Prešov a Vysoké Tatry.

Ponúkame realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, avšak našou špecializáciou je exkluzívny predaj developerských projektov rezidenčných nehnuteľností, v čom sme najúspešnejšia kancelária na košickom realitnom trhu.

Počas posledných 3 rokov sa nám podarilo predať nehnuteľnosti v celkovom objeme presahujúcom 45,7 mil. Eur, čo zahŕňalo 371 obchodných transakcií.

Našim cieľom je neustály progres v realitných službách. Vďaka profesionálnemu tímu realitných maklérov a spolupracovníkov poskytujeme najvyššiu úroveň realitných služieb.

Pre našich klientov sme PARTNEROM, ktorý ich zastupuje a sprevádza častokrát v najväčšej transakcii ich života. Pri každom predaji /kúpe nehnuteľností robíme vždy viac, ako sa od nás očakáva, či už sa jedná o predaj malého bytu alebo developerského projektu. To nás odlišuje a radí medzi najväčšie lokálne realitné kancelárie v rámci Východného Slovenska, v mestách: Košice, Prešov a Vysoké Tatry..

Vízia

“Sme najväčší lokálny partner pri predaji novostavieb v Košiciach a Prešove”

Misia

“Neustály progres v realitných službách”

Hodnoty

Tímovosť • Profesionalita
Partnerstvo • Napredovanie.